Pracujemy od 7:00 do 20:00.
22.12.2019

Jaka roleta na drzwi balkonowe?

Roleta to nie tylko rozwiązanie, które świetnie sprawdzi się w przypadku okien. Coraz częściej wybiera się rolety na drzwi balkonowe. Drzwi, które prowadzą na balkon, mają duże rozmiary. To dlatego wymagają one specjalnego zabezpieczenia przed promieniami słonecznymi. Światło dzienne wpadające przez drzwi balkonowe rozświetla i ociepla wnętrze domu czy mieszkanie, ale może być także utrapieniem. Latem, gdy drzwi są skierowane na południe bądź zachód, promienie tworzą odbłyski, które utrudniają nam pracę lub odpoczynek. Konieczne jest wtedy ich ograniczenie. Tradycyjne firany lub zasłony utrudniają korzystanie z balkonu. To dlatego najlepszym wyborem będzie roleta.

Spis treści:

  • Roleta na drzwi balkonowe - zalety

  • Funkcjonalne i stylowe rolety

Z wpisu dowiesz się, jakie plusy niesie za sobą zastosowanie rolet na drzwi balkonowe oraz dlaczego warto postawić na te stylowe osłony okienne.

Roleta na drzwi balkonowe - zalety

Zastosowanie rolet na drzwi balkonowe to szereg korzyści. Oczywiście ograniczamy ilość światła, jaka przenika do wnętrza. Możemy także stworzyć sobie prywatną atmosferę i osłonić się przed wzrokiem sąsiadów. Roleta pozwala na swobodne otwieranie drzwi balkonowych. Dodatkowym atutem jest łatwość montażu i demontażu bez ingerencji w stolarkę okienną i drzwiową. Co więcej, roletę łatwo jest utrzymać w czystości. Wystarczy regularne odkurzanie oraz czyszczenie wilgotną szmatką trudniejszych zabrudzeń. Domownicy mają wygodny dostęp do klamki drzwiowej. Wygląd samej rolety jest bardzo estetyczny, dlatego dopełni ona aranżację wnętrza.

Funkcjonalne i stylowe rolety

Bardzo wysoką funkcjonalność zapewniają rolety mini. Można je bez trudu zamontować także wtedy, gdy mamy drzwi balkonowe z poprzeczkami. Aby stuprocentowo przesłonić drzwi z przewiązką, stosujemy dwie pary rolet, które są montowane pomiędzy przegrodą - dokładnie w taki sam sposób, jak w przypadku tradycyjnych przestrzeni okiennych. Rolety mini dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych do wyboru. Posiadamy także rolety na okna balkonowe. 

Zobacz również:
Jakie rolety wybrać na okno balkonowe?
Jakie żaluzje balkonowe wybrać?

Szybka wysyłka!

Gwarancja szybkiej dostawy dzięki wysyłce kurierskiej

BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI

Szyfrowane połączenie zabezpieczone certyfikatem SSL

Gwarancja wysokiej jakości

Bezproblemowy zwrot do 14 dni od momentu zakupu i 2 lata gwarancji