Pracujemy od 7:00 do 20:00.
Roleta mini - do jakiego okna? 22.12.2019

Roleta mini - do jakiego okna?

Rolety mini materiałowe gwarantują wysoką funkcjonalność. Przede wszystkim skutecznie zabezpieczają nasze pomieszczenia przed dostaniem się zbyt dużej ilości promieni słonecznych. Wyglądają elegancko, są proste w montażu, a jednocześnie nie kosztują fortuny. Tego typu rolety montuje się bezinwazyjnie. To dlatego decydują się na nie często osoby, które nie posiadają mieszkań na własność, a jedynie je wynajmują. Roletę mini można zamontować na haczykach lub przykleić do szyby. Jej demontaż również jest niezwykle prosty. Wystarczy usunąć resztki kleju i gotowe! Roleta mini sprawdzi się zawsze wtedy, gdy często zmieniamy wystrój domowych przestrzeni. W razie potrzeby wystarczy kupić osłonę okienną w wybranym kolorze i w kilka chwil zdjąć starą, a następnie zamontować nową. Do jakich okien będą pasować rolety mini?

Spis treści:

  • Na jakie okna montuje się rolety mini?

  • Funkcjonalność rolet mini

Z wpisu dowiesz się, na jakie okno można zamontować roletę mini, a także jakie mają zalety tego typu osłony okienne. 

Na jakie okna montuje się rolety mini?

Rolety okienne mini to eleganckie i praktyczne osłony. Ogromnym plusem jest to, że można wybierać z bardzo wielu wzorów, kolorów, faktur. Wiele osób decyduje się na tego typu rolety także z uwagi na niewygórowaną cenę. Prosty, bezinwazyjny montaż to również atut. Nie są wymagane specjalistyczne narzędzia, fachowa wiedza, aby sobie z nim poradzić. Wszystko przebiega sprawnie i to w zaledwie kilka chwil. Wiele modeli pasuje na standardowe okna, ale można oczywiście zamówić rolety mini na wymiar. 

Roletki mini można zamontować praktycznie na każdym oknie. Mechanizm jest zamontowany w taki sposób, aby był niewidoczny. To dlatego osłony są wysoce estetyczne. Montaż rolet mini nie wymaga żadnej ingerencji w konstrukcję ramy okna. Można także przykleić roletę do skrzydła okna lub zamontować ją na haczykach. 

Funkcjonalność rolet mini

Do wyboru są osłony okienne w wielu wariantach kolorystycznych. W zależności od potrzeb, wybieramy roletę w jasnych barwach lub ciemnych. Tego typu osłony przeważnie dają możliwość regulacji zaciemnienia od góry. W ofercie można jednak znaleźć rolety dzień noc w wersji mini, dzięki którym możemy stuprocentowo dostosować jasność w danym wnętrzu do swoich potrzeb. 

System mini umożliwia dopasowanie ilości promieni słonecznych wpadających do pomieszczenia. To tanie rozwiązanie, które gwarantuje ogromną funkcjonalność, estetyczny wygląd. Tkaninę roletową należy przecierać z kurzu regularnie. Wykorzystujemy do tego suchą, delikatną ściereczkę lub gąbkę. Można także co jakiś czas odkurzać roletę odkurzaczem, jednak stosujemy do tego specjalną szczoteczkę i ustawiamy odkurzacz na najniższe ssanie.

Szybka wysyłka!

Gwarancja szybkiej dostawy dzięki wysyłce kurierskiej

BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI

Szyfrowane połączenie zabezpieczone certyfikatem SSL

Gwarancja wysokiej jakości

Bezproblemowy zwrot do 14 dni od momentu zakupu i 2 lata gwarancji