Pracujemy od 7:00 do 20:00.
22.12.2019

Roleta dzień noc - zalety

Rolety dzień noc należą do najbardziej eleganckich i wyrafinowanych systemów wśród wszystkich osłon okiennych. Są funkcjonalne, estetyczne, niezwykle praktyczne i ponadczasowe. To, co jest ich ogromnym atutem, to połączenie ekskluzywnej formy z funkcjonalnością. Są one zbudowane z naprzemiennie ułożonych poziomych pasów - zaciemniających i przezroczystych - dlatego pozwalają komfortowo regulować poziom natężenia światła w pomieszczeniach. Rolety dzień i noc są dostępne w wielu wariantach kolorystycznych. Pasują do wnętrz nowoczesnych, klasycznych, minimalistycznych, skandynawskich. Wiele zależy od tego, na jaką barwę się zdecydujemy. Rolety tego typu można kupić w wersji w kasecie, jako praktyczne rolety mini. Jakie są zalety tego rodzaju osłon okiennych?

Spis treści:

  • Zalety rolet dzień i noc

  • Praktyczne i stylowe rolety dzień noc

Z wpisu dowiesz się, dlaczego warto zdecydować się na rolety noc dzień oraz jakie są atuty takiego rozwiązania. 

Zalety rolet dzień i noc

Jedną z największych zalet rolet dzień noc jest możliwość praktycznie dowolnego sterowania poziomem światła, jakie wpada do pomieszczenia. Wystarczy, że będziemy przesuwać poziome pasy, aby we wnętrzu stworzyć pożądaną atmosferę. To doskonałe rozwiązanie podczas pracy przy komputerze, oglądania telewizji, czytania książki czy odrabiania lekcji. Promienie słoneczne nie będą nam przeszkadzać, a jednocześnie nie będzie panować całkowity mrok w danym wnętrzu. Można powiedzieć, że rolety noc i dzień przypominają nieco żaluzje. Trzeba jednak dodać, że prezentują się znacznie bardziej elegancko. 

Rolety dzień i noc są obecnie najmodniejszym systemem wśród osłon okiennych. Królują w nowoczesnych, stylowych wnętrzach, których zdjęcia możemy znaleźć w katalogach. To funkcjonalna, a zarazem elegancka osłona. Niektóre tkaniny z serii rolet dzień noc mają bardzo dobre właściwości zatrzymywania światła. To dlatego cieszą się rosnącą popularnością, gdyż odpowiadają na potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

Praktyczne i stylowe rolety dzień noc

Można zdecydować się na roletę ścienną dzień noc lub roletę mini w tym wariancie. Mają one najróżniejsze wzory i odcienie, dlatego ich odpowiednie dopasowanie do wystroju wnętrza nie powinno stanowić problemu. Najprostsze w montażu są rolety mini dzień noc. Co istotne, są one dostępne w korzystnej cenie, dlatego wybierając je, nie zrujnujemy swojego domowego budżetu. Montuje się je na haczykach bezpośrednio na ramie okiennej. 

W większych przestrzeniach można zamontować rolety ścienne dzień noc. Wybierając roletę od producenta, mamy gwarancję, że wybieramy produkt wysokiej klasy, który jednocześnie jest dostępny w korzystnej cenie. To polskie produkty, które prezentują się bardzo efektownie. Będą idealnym rozwiązaniem do salonu, sypialni czy domowego gabinetu. Istnieją rolety mini bez prowadzenia żyłkowego i rolety mini z żyłką. Te drugie sprawiają, że materiał idealnie przylega do okna. Każdy wybierze osłonę okienną do swoich potrzeb!

Szybka wysyłka!

Gwarancja szybkiej dostawy dzięki wysyłce kurierskiej

BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI

Szyfrowane połączenie zabezpieczone certyfikatem SSL

Gwarancja wysokiej jakości

Bezproblemowy zwrot do 14 dni od momentu zakupu i 2 lata gwarancji