Pracujemy od 7:00 do 20:00.
22.12.2019

Okna z roletami czy bez?

Rolety wewnętrzne są wybierane zarówno do domów, jak i mieszkań. Stanowią doskonałą alternatywę dla zasłon czy firan, które zbierają kurz. Roleta jest bardzo funkcjonalna i praktyczna. Umożliwia niemal dowolne regulowanie dopływu światła, wygląda estetycznie i pasuje zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacji. Dlaczego jeszcze warto się na nią zdecydować?

Spis treści:

  • Zalety rolet wewnętrznych

  • Rolety w domu - czy warto?

Z wpisu dowiesz się, jakie są plusy zainstalowania rolet wewnętrznych oraz czy warto się na nie zdecydować w domu i mieszkaniu.

Zalety rolet wewnętrznych

Rolety wewnętrzne to przede wszystkim skuteczna ochrona przed słońcem. Jeśli promienie słoneczne przeszkadzają nam w pracy lub w odpoczynku, wystarczy dopasować położenie rolety. To bardzo przydatna funkcja szczególnie w okresie letnim, gdy słońce daje nam się we znaki. Materiał rolet nie nagrzewa się nadmiernie, dlatego dzięki nim można także obniżyć temperaturę w pomieszczeniu.  

Coraz częściej wybiera się rolety wewnętrzne zamiast firanek. Oczywiście można połączyć rolety z zasłoną czy firanką, ale nie jest to konieczne. Ograniczamy w ten sposób gromadzenie się kurzu. Utrzymanie wewnętrznych rolet w dobrym stanie jest proste. Montaż zajmuje kilka minut, a ich obsługa nie jest skomplikowana. Wystarczy regularne odkurzanie raz w tygodniu. Trudniejsze zabrudzenia usuwamy wilgotną szmatką.

Rolety w domu - czy warto?

Bez wątpienia warto zastosować rolety w domu czy mieszkaniu. W ofercie dostępnych jest całe mnóstwo rozmaitych modeli, które można wykorzystać wewnątrz pomieszczenia. To tani sposób na odświeżenie wnętrza. Kolor rolety możemy zmieniać w zależności od pory roku czy własnych upodobań. Jasne barwy sprawdzą się w minimalistycznych aranżacjach, z kolei te ciemniejsze warto wybierać do przestrzeni, które mają być całkowicie zaciemnione, np. do sypialni. W ten sposób nawet w ciągu dnia zapewnimy sobie bardzo dobre warunki do relaksu. Jak widać, każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie!

Szybka wysyłka!

Gwarancja szybkiej dostawy dzięki wysyłce kurierskiej

BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI

Szyfrowane połączenie zabezpieczone certyfikatem SSL

Gwarancja wysokiej jakości

Bezproblemowy zwrot do 14 dni od momentu zakupu i 2 lata gwarancji