Pracujemy od 7:00 do 20:00.
22.12.2019

Gdzie kupić rolety mini?

Rolety mini to doskonały sposób na to, aby stworzyć estetyczne, a zarazem wysoce funkcjonalne wnętrze. Tego typu osłony okienne sprawdzą się także wtedy, gdy chcemy w ekonomiczny sposób odmienić i odświeżyć naszą przestrzeń. Dzięki roletom mini nasze okna oraz całe pomieszczenie staną się niedostępne dla ciekawskich spojrzeń. Do wyboru jest kilka rodzajów rolet mini, np. klasyczna roleta mini lub roleta mini dzień noc. Gdzie kupić te sprawdzone? Podpowiadamy!

Spis treści:

  • Wybór odpowiedniego rodzaju rolet

  • Gdzie kupować rolety mini?

Z wpisu dowiesz się, jak wybrać odpowiedni typ rolet, jak dokonać pomiaru okna pod rolety oraz gdzie znaleźć te odpowiednie. 

Wybór odpowiedniego rodzaju rolet

Zanim zaczniemy robić zakupy, koniecznie trzeba określić, jakie rolety chcemy kupić. Rolety mini są dobrym wyborem z wielu powodów. Przede wszystkim ich montaż jest bezinwazyjny. Oznacza to, że nie trzeba ingerować w ramę okna, aby je zamocować. Wystarczy je przykleić do skrzydła okna lub zamontować na specjalnych haczykach. Każdy może poradzić sobie z montażem i to zaledwie w kilka minut. Nie trzeba korzystać z pomocy fachowca, nie jest wymagana specjalistyczna wiedza. 

Drugą istotną kwestią jest dokonanie pomiarów. Decydując się na zakupy rolet mini w sklepie online, to bardzo ważny krok, który będzie mieć wpływ na dopasowanie rolety do okna. W tym celu potrzebujemy miarki. Najlepiej sprawdzi się metalowa. Dzięki niej możliwe będzie dokładne zmierzenie okna. W przypadku, gdy wybieramy roletę mini, dokonanie pomiarów nie jest skomplikowane. Wystarczy zmierzyć długość i szerokość okna. Długość powinna być mierzona od górnej krawędzi ramy okiennej aż do samego dołu okna. Z kolei szerokość polega na zmierzeniu pojedynczej szyby okiennej w poziomie razem z przylegającymi do niej listwami przyszybowymi. 

Gdzie kupować rolety mini?

 

Gdy już dokonaliśmy pomiarów, przyszła pora na zakupy. Gdzie najlepiej kupować rolety mini? Bez wątpienia w Internecie. To właśnie tutaj czeka największy wybór wzorów, kolorów, faktur rolet. Można także zamówić roletę mini na wymiar, dzięki czemu mamy pewność, że będzie idealnie dopasowana do naszego okna. Roleta mini jest tanim rozwiązaniem, dlatego nie warto decydować się na pozorną oszczędność, wybierając rolety w hipermarketach. Tego typu osłony okienne są często niskiej jakości. Jeśli je kupimy, bardzo szybko może okazać się, że będzie konieczna ich wymiana.

Kupując w Internecie, można liczyć na okresowe promocje, atrakcyjne rabaty i przede wszystkim na fachową pomoc. W sklepie internetowym znajduje się kontakt do firmy, dlatego możemy zadać nurtujące nas pytania, a odpowiedzi na nie pomogą nam w zakupie idealnej osłony okiennej. Wybierając rolety prosto od producenta masz pewność, że wybierasz wysoką jakość za rozsądną cenę. Rolety mini mają określoną gwarancję, są polskim produktem, a dodatkowo są proste w montażu. Decyzja o ich zakupie to najlepsza możliwa inwestycja.

Szybka wysyłka!

Gwarancja szybkiej dostawy dzięki wysyłce kurierskiej

BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI

Szyfrowane połączenie zabezpieczone certyfikatem SSL

Gwarancja wysokiej jakości

Bezproblemowy zwrot do 14 dni od momentu zakupu i 2 lata gwarancji