Pracujemy od 7:00 do 20:00.
22.12.2019

Co w okno do kuchni?

Coraz częściej kuchnia jest pomieszczeniem otwartym na salon czy jadalnię. Pełni rolę miejsca, w którym spotykają się wszyscy domownicy. Nie da się ukryć, że pomieszczenie to ma naprawdę specyficzny klimat. To dlatego powinniśmy zadbać o to, aby kuchnia była przytulna. Jeśli mamy już przygotowaną całą aranżację, należy pomyśleć o odpowiednich osłonach okiennych. Co w okno do kuchni? Znakomicie w tej roli sprawdzą się rolety! Są praktyczne, stylowe, a jednocześnie bardzo funkcjonalne. Podpowiadamy, jak wybrać te idealne!

Spis treści:

  • Nowoczesne rolety do kuchni

  • Zalety rolet w kuchni

Z wpisu dowiesz się, jak odpowiednio dopasować roletę kuchenną oraz dlaczego warto zdecydować się właśnie na takie rozwiązanie.

Nowoczesne rolety do kuchni

W kuchni bardzo dobrze sprawdzają się takie sposoby na zasłonięcie okna, które nie zabierają wiele miejsca. To właśnie roleta zasłania wyłącznie szybę, dlatego jest bardzo praktyczna. Nadal pozostaje wiele miejsca na przygotowanie posiłków. Jednocześnie mamy także dostęp do parapetu, na którym możemy ustawić zioła czy kwiaty. Pod kątem funkcjonalności roleta jest doskonałym wyborem do kuchni. Często potrzebujemy zasłaniać okna także w ciągu dnia. Roletę można opuścić na dowolną wysokość, dlatego promienie słoneczne nie będą przeszkadzać podczas gotowania. 

Zalety rolet w kuchni

Nowoczesne, praktyczne rolety są wykonywane z materiałów, które łatwo jest utrzymać w czystości. Nie da się ukryć, że kuchnia to pomieszczenie, w którym stosunkowo łatwo o zabrudzenia. To dlatego roleta, którą można szybko umyć, będzie na wagę złota. Rolety ścienne zapewniają łatwy i szybki dostęp do tkaniny, więc bez trudu można ją wytrzeć wilgotną ściereczką. Rolety posłużą nam przez długi czas, ciesząc swoją estetyką. W razie potrzeby tkaninę w rolecie można wymienić na inną i nie wiąże się to z bardzo wysokim kosztem.

Kuchenne rolety mają bardzo wiele barw. Mogą być beżowe, kremowe, szare, w pastelowych odcieniach lub być wyrazistym akcentem we wnętrzu. Każdy wybierze coś odpowiedniego dla siebie!

Szybka wysyłka!

Gwarancja szybkiej dostawy dzięki wysyłce kurierskiej

BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI

Szyfrowane połączenie zabezpieczone certyfikatem SSL

Gwarancja wysokiej jakości

Bezproblemowy zwrot do 14 dni od momentu zakupu i 2 lata gwarancji